W tym roku wzięliśmy udział w drugiej edycji konkursu zorganizowanego w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Plecaka (15 października) przez Fundację Flying Bag / Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków, którego inicjatorką jest Kira Sukhboichenko.

Kira odwiedziła naszą szkołę 7 grudnia i opowiedziała m.in. o swojej inicjatywie.

Sponsorem konkursu, którego celem jest prezentacja pasji uczniów szkół podstawowych i średnich jest BIC Polska. Nasi uczniowie mogli zgłosić swoje prace w najstarszej grupie wiekowej (uczniowie kl. 7-8 SP i szkół ponadpodstawowych), w formie pracy plastycznej lub pisemnej.
Otrzymaliśmy jedno zgłoszenie.
Graffiti wykonane przez Tymoteusza Siemieniuka z kl. 2E, który został laureatem konkursu.
Tymek zajmuje się graffiti od kilku miesięcy. „Praktycznie codziennie się uczę czegoś nowego. Ta pasja daje mi wiele radości i satysfakcji” mówi Tymek.
Serdecznie gratulujemy!

Tekst: Marta Kubik