W dniu 29.09.2021 r. naszą szkołę odwiedził Pan Tomasz Borkowy, aktor znany m.in. z uwielbianej przez Polaków produkcji filmowej pt. „Dom”, w której to wcielał się w rolę charyzmatycznego Andrzeja Talara oraz m.in. z roli Capitana Sorin w popularnym serialu „Doctor Who”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas  II B i II D. Nasz gość opowiadał nam o swoich początkach w świecie filmu i teatru oraz o życiu i działalności artystycznej na emigracji. Pan Tomasz odpowiedział również na zadane przez uczniów pytania oraz zrobił sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie zorganizowała pani prof. Bożena Kostrzewa. Spotkanie prowadzone było przez uczennice klasy II B: Annę Zamiecką i Julię Malec, natomiast oprawę muzyczną zapewnił Antonii Małek, także z klasy II B. Było nam niezwykle miło gościć Pana Tomasza w naszej szkole.

tekst: Anna Zamiecka, kl. II B