W czwartkowy wieczór 18.10.2018 r. w auli naszego liceum gościliśmy reprezentantów środowiska edukacyjnego Pragi-Północ, nominowanych w kolejnej edycji Praskiej Nagrody Edukacyjnej Ad Rem. Szczególne gratulacje składamy na ręce nauczycielki matematyki naszej szkoły -  p. Joanny Wojdan, która uzyskała tytuł Najlepszego Nauczyciela. Jest nam również miło przekazać gratulacje wyróżnionym w kategorii Najlepszy Uczeń: gimnazjaliście Tymoteuszowi Kucharkowi oraz licealistce Julii Skrzypczyk. Galę uświetnili w części koncertowej nasi uczniowie: Jan Hozakowski, wykonując Sonatę c- moll op.10 Ludwiga van Beethovena, Maria Tyszecka i Tomasz Łopion, w duecie prezentując "Remember When" Pameli Wedgwood, a także solistka Weronika Grądzka, która brawurowo zaśpiewała "Tańczące Eurydyki" z repertuaru Anny German. Gratulujemy wszystkim  nagrodzonym, wyróżnionym, nominowanym.

tekst: p. Renata Karwowska

zdjęcie: Kamil Tkacz, kl. II B