5 kwietnia 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie miały miejsce eliminacje centralne  XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Alicja Zawadzka (III A) i Julia Skrzypczyk (II A) zdobyły tytuły laureatów.

7 i 8 kwietnia 2018 r. odbyły się  w Serocku zawody III stopnia (centralne) XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Nasi uczniowie: Julia Skrzypczyk (II A), Bartosz Gańko (II A), Katarzyna Wardak (II A) i Alicja Zawadzka (III A) zdobyli tytuł finalisty.

Natomiast w dniu 20 kwietnia 2018 r. Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej zorganizował zawody III stopnia VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania. Naszą szkołę reprezentowali Julia Skrzypczyk (II A) i Andrzej Tkacz (I C) - Andrzej uzyskał tytuł laureata, a Julia - finalisty.

W przygotowaniach naszych młodych ekonomistów wspierał Zespół Indeksu w Kieszeni podczas zajęć Koła Ekonomicznego, opłaconych przez Radę Rodziców.

Serdecznie gratulujemy laureatom i finalistom!

tekst: p. Grzegorz Radomski